My Teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome! uverite se zasto je ovaj forum jedan od najboljih!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 krvava mala

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Sta te b
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:32 am

rbj mnogo liv=ci na krvavu mrei a mozes na guglu videti njene lepe slike
Nazad na vrh Ići dole
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:35 am

prvo nauci da pises, GLUPA, a onda napisi poruku.
Samo, necu valjda ja da te ucim.. hoces?

Slovo A- automobil
Slovo B- banana
Slovo V- visnja
Slovo G- gitara
Slovo D- drvo
i tako dalje... ako ti treba i slika samo reci.
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Sta te b
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: XAXAXXA   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:40 am

"Ribo do jaja ", lepo i pismeno te izvestavam da si ista krvava meri jer si se tako rodila.
Ako ne verujes pogledaj kolika je slicnos izmedju tebe i krvave Meri :


krvava mala 1674d


JA NIKADA NE LAZEM ,ZAR NISI LEPA !!!
Nazad na vrh Ići dole
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:43 am

ma da.... to ti ugrozavas svoju privatnost il sta... ee jadna kad ti hakuju komp...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Sta te b
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: E widi sada !!!   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:46 pm

A sto ce da mi hakuju komp .. ?????Ja mogu da ti obecam da cu da odem sa 4uma nisam se uplasila ali mou da ti obecam ako prestanes da mi saljes one glupe poruke na mail molim te i ja odlazim necu da te uznemiravam !!!!!
A mogu id a budem redowna na tvom 4umu ako prestanes do da saljes eto ti odluci !!!! 241
Nazad na vrh Ići dole
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~


Ženski
Broj poruka : 2323
Godina : 28
Lokacija : na sedmom nebu!!!
Tvoje ime: : Andjela
Grad: : Nis
Najbolji prijatelji: : Boka,Maki S.,Sara,Jumbi i Marko
Brat/sestra: : Nemam ni brata ni sestru ( hvala Bogu)
Datum upisa : 22.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 4:28 pm

Sanja tebi salje poruke???
Jel to tacno???
Nazad na vrh Ići dole
Sta te b
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Eto vamm !!   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 4:53 pm

Da zato sto je ona ADMIN i nesalje meni nego svima reg da ce da izbrise forum ako nebudemo redovni i da nism fer za njen ulozen trud ..... msm malo glup azlog sa ljutnju ali mngo dete serucka !!!
Nazad na vrh Ići dole
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~


Ženski
Broj poruka : 2323
Godina : 28
Lokacija : na sedmom nebu!!!
Tvoje ime: : Andjela
Grad: : Nis
Najbolji prijatelji: : Boka,Maki S.,Sara,Jumbi i Marko
Brat/sestra: : Nemam ni brata ni sestru ( hvala Bogu)
Datum upisa : 22.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 4:56 pm

Pa ti ne mora da dolazis ako neces...ko te tera...msm ne kapiram cemu ovo...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sta te b
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Ewo poruke   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 4:56 pm

Stvarno ste pokvareni! ne znate koliko sam se trudila oko foruma, da bi bio drugi,a ZBOG VAS je pao dole! Mnogo ste pokvareni!

Briga me vise i za forum i za vas, necu vise ni dolaziti na forum, akd niko ne dolazi, lepo cu da ga obrisem i KRAJ.

Ja sam lepo dolazila i trudila se mnogo, da prosirim malo forum. Nije trebalo da se trudim. Vi ste najveci krivci zato sto ce ovaj forum izbrisan biti!
Pojedinci nisu takvi. Mozda njih 4, od 110! Ja ne mogu vise da se trudim. GOODBYE

I mislim ozbiljno. Niste fer!!!!! Bole me za forum, necu vise NIKAD ni da udjem u njega.
Vi skoro svi ste takvi da kad je najteze POBEGNETE.

Postoje i pojedinci koji nisu takvi!!! n etrebate mi vise, dosta mi je I VAS I FORUMA!!!

Ako mi neverujete evo vam adresa, za koji dan zbrisacu forum i napraviti neki novi!

Mozete svi da se nosite (skoro svi) bas me BRIGA!


DO "VIDJ ENJA"-owo je slala msm idi onda nisma ja kriva sto deca imaju druge aktivnosti a ne tebi dda pisu na 4umu
Nazad na vrh Ići dole
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~


Ženski
Broj poruka : 2323
Godina : 28
Lokacija : na sedmom nebu!!!
Tvoje ime: : Andjela
Grad: : Nis
Najbolji prijatelji: : Boka,Maki S.,Sara,Jumbi i Marko
Brat/sestra: : Nemam ni brata ni sestru ( hvala Bogu)
Datum upisa : 22.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 4:57 pm

Ok,znam te poruke...ali ne kapiram sta ti zelis??
Nazad na vrh Ići dole
Sta bulj
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: ewoooooooooooooooo   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 4:59 pm

Nishta ne zelim !!!Osim da prestane to da mi salje !!!!
Nazad na vrh Ići dole
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~


Ženski
Broj poruka : 2323
Godina : 28
Lokacija : na sedmom nebu!!!
Tvoje ime: : Andjela
Grad: : Nis
Najbolji prijatelji: : Boka,Maki S.,Sara,Jumbi i Marko
Brat/sestra: : Nemam ni brata ni sestru ( hvala Bogu)
Datum upisa : 22.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeSre Jan 07, 2009 5:00 pm

Pa mogla si to normalno da joj kazes..."Sanja ne zelim vise da mi to saljes,ne zelim da dolazim na forum vise,bla,bla" a ne ovako,da otvoris 1000000 tema i da vredjas...msm nije resenje!!!
A i kako da prestane kad i ne zna ko si...msm...ne kapiram te uopste!!!
Nazad na vrh Ići dole
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 5:43 am

da... samo reci ko si, debilko glupa...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
LocaPorUcker
extra sy, dosta pishesh po 4umu... ali nemoj da se umislish i prestanesh!!!
extra sy, dosta pishesh po 4umu... ali nemoj da se umislish i prestanesh!!!
LocaPorUcker


Ženski
Broj poruka : 566
Godina : 29
Lokacija : na sedmom nebu...
Job/hobbies : Gluma
Humor : XD
Tvoje ime: : LocaPorUker
Grad: : NewYork
Najbolji prijatelji: : Minja,Jelena
Brat/sestra: : dve male svemirske nakaze. XD salim se
Datum upisa : 27.10.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 9:28 am

Sta te b ::
"Ribo do jaja ", lepo i pismeno te izvestavam da si ista krvava meri jer si se tako rodila.
Ako ne verujes pogledaj kolika je slicnos izmedju tebe i krvave Meri :


krvava mala 1674d


JA NIKADA NE LAZEM ,ZAR NISI LEPA !!!
Netreba da postavljas svoje slike, jer ako ima hackera, niko nece moci da te zastiti jer nnisi reg. lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-best.4umer.net
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 9:58 am

pa naaaravno... jesi glupa, strasno...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Milica
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Ewo ti moje ime   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 12:30 pm

Molim te Molim te Molim te Molim teMolim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te
izvini znam da sam stoka bezobrazna idiot krava ....ali preklinjem te obrisi tu poruku molim te to mi puno znaci ali stvarno te preklinjem uradicu swe stoz elis sem nesto ruzno naravno bicu najredovniji clan bilo sta samo to obrisi molim teeeeeeeeeeeeeeee
Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te
\nam iskreno da sam se uplasila ali molim te ucini mi to !!Znam da nisam zasluzila ali je to veoma vazno za mene aj plizMolim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te Molim te
Nazad na vrh Ići dole
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 1:40 pm

ako mi kazes ko si, zasto si me vredjala , i sve to!!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Ana i Ti
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: eeeeeeeeeeeeeeeee   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 1:47 pm

Ok ja sma Kristina sa 4um i Aleksandra mi te cak ni neznamo a dosli smo ovde da bi se zezale malo i nasalile ali to ipak nije bilo lepo :((((((((((!!
Nazad na vrh Ići dole
*Cute_Cat*
welcome! Ti si nowi chlan owog 4uma i waljda tjesh da uzziwash u njemu...
welcome! Ti si nowi chlan owog 4uma i waljda tjesh da uzziwash u njemu...
*Cute_Cat*


Ženski
Broj poruka : 12
Godina : 27
Datum upisa : 08.01.2009

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 2:06 pm

Ko su te aaa ??
Nazad na vrh Ići dole
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~


Ženski
Broj poruka : 2323
Godina : 28
Lokacija : na sedmom nebu!!!
Tvoje ime: : Andjela
Grad: : Nis
Najbolji prijatelji: : Boka,Maki S.,Sara,Jumbi i Marko
Brat/sestra: : Nemam ni brata ni sestru ( hvala Bogu)
Datum upisa : 22.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 3:23 pm

Koja Kristina???!!!
Kako ti je nick?
Nazad na vrh Ići dole
Ana i Ti
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: oprastanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   krvava mala I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 3:21 am

Owako Kristini je nick *Dulce mi BB*,a zaboravil sa m sifru Aleksandri je nick Dull i ona je zabotavila nick tako da eto to je to i nemam nista vise da kazem osim da sam jako bezobrazna i nekulturna prema deci koju neznam i ne poznajem a cak mi nisu nista ni uradili jos su mi pozelli dobrodoslicu!!To je bila nasa zabava i ako je bila malo nemormalna!!!Ali ipak smo dozivele ono sto smo zasluzile izlozila si nasu privatnost da svi vide i to nije uopste dobro za nas!!A sliku koju ste videli naravno nisam ja to je slika sa gugla pronadjena po jednoj horor prici iz filma!!I naj vis e sa, sa ovo je kao i sto se moglo primetiti volela Andju pa kada nam je napisala post da bi odbrabranil Sanju nismo iskreno znali ko je mislili smo da je Marizza !!I shvatili smo da svako ima pravo na svoje mislljenje neko vise voliRBD a neko erway i to je sasvim normalo jer su svi ljudi razlici neko nesto voli dok neko nesto ne podnosi eto tako !!Auostalom ja sam se rasparavljala na ovom forumu i o errawayi Rbd a forum je nanjene za teenagere mislim i to je jedna od tema teenagera ali ovaj forum nije namenjen tome!!To sam tek sada shvatila jer sam bila glu[a i znam to samo sam znala za rbd pa rbd pa rbd u zivotu postoje i druge stvari osim toga kao sto je ovaj forum i veoma je pametan onaj ko ga je napravilio je govori o rastanju problemima i svim ostalim stvarima koje se desavaju jednom tenn-u.Onda ja nisam bila upravu kada nisam ni videla clanove foruma kada sam rekla da su glupi i ruzni a glupi sigurno nemogu biti cim su samnom u svadju stupili noramlnim putem a ne ko ja samo svadjom i to na ljide koje ne poznajem i koje vak nisam nikada ni videla ja uopste nemam nekakvo pravo da nekoga komentarisem da li je lep ruzan odvrata bezobrzan.....A i ako nesto sam videla ili mislim trebala bih da zadrzim svoje misljenje za sebe vo iskreno ja Ribu Do Jaja nikada nisam videla niti sam se ikada dopisivala sa njom !!!!Vredjala sam njen nisck sto takodje potpuno nije uredu jer svako ima pravo da ima nisk kakov zaeli ko tu mene sta pita je samo mogu da kazem da mi se ne dopada ili nesto u tom smislu ali nesto drugo ipak neeee!!!Uako sam to uradila sada se svakoko javno izinjavam svima za sve lazi moje i price koje uopste nisu tacn tako da eto toliko je to od mene nadam se da bi ste sada makar mogli da obrisete moju privatnost jer ipak se ja plassim da to tako ostane i sve sam vam rekla o meni neznam sta vise da vam kazem ima toliko stvari...hehe ali ipak ovo sada sam vam sve napisala sto znam da nije bilo uredu i da se to naravno nece ponoviti ni u kom slucaju!!Mogla bih samo da pisem na ovom forumu kao clan i da pisem posto znam da ostalo nisam zasluzila ja sam zasluzena da ovde budem bannova za vredjanje i ostale stvari!!Lepo je pisalo u pravilniku ovog foruma da je zabranjeno vredjanje drugih clanova uvek se moze odbraniti recima bez psovanja i ostalih stvari!!Ali ja sam opet ovde bila krivac evo i sada placem jer se plasim da ostane privatnost o meni na netu mnogo se toga plasim i ako bi mi roditelji za ovo saznala stvarno nebih dobro prosla~!Vec sam vam rekla da nemorate nista drugo da ucinite dza mene osim da mi obrisete to uradicu sve sto pozelite osim neceg ruznog!!!Obrisite sve sto sam napisala sa ovo g foruma jer nezelim da vas podsetim n sebe!!Slobodno me bannujte i sve ali vas pre toga molim da izbrisete podatke o meni .............Koliko god ja lupetala,pricala gluopsti ovaj 4um je jedan od najboljih teeen foruma to sam videla u forumotionu......Evo rekla sam vam ko sam sta sam zasto sam dosla na 4rum i sve o sebi pa bi bilo dobro sada kada sam vam to sve rekla da obriste te stvari o mene unapred KISS od mene za vas pogotovo za Admina koji mi je uvek pozeleo dobrodoslicu za Andju koju sam ja naj vise volela i za sve ostale clanove koji su mi pozelili toplu dobrodoslicu a ja sm ih izneverila !!!!ETO TOLIKO OD ENE NADAM SE DA SAM DOVOLJNO UCINILA DA BI STE MI OBRISALI MOJU IZLOZENU PRIVATNOST!~!!I jos nesto jesam mala klinka od 11godina koje nista nezn nemorate da mi oprostite nikada jer nisam to zasluzila ali makar rekla sam vam sta mi je najgote sto ste mi uradili pozz i kiss za sve od ruznih glupih i bezoberaznih devojcica!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 5:36 am

ok ok koliki tekst.... ccc... al procitala sam ga... obrisacu poruku, dajem ti jos jednu sansu (znam bre da ste vi vredjale forum prvi put, sve mi je odma bilo jasno...), jos jedna sansa, pazite, samo nek se ponovi nesto ovako.. gotovo je.. ok?
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Ana i Ti
Gost
Anonymous



krvava mala Empty
PočaljiNaslov: evooo   krvava mala I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 8:14 am

Prvi put nismo bile mi nego nase drugarice?Ok nema veze prihvatam tu sansu!Zaista necemo vise!!I nece se ponoviti!!
Nazad na vrh Ići dole
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
najbolji avatar 4uma april/maj + admin
~Z~A~Lj~U~B~Lj~E~N~A~


Ženski
Broj poruka : 2323
Godina : 28
Lokacija : na sedmom nebu!!!
Tvoje ime: : Andjela
Grad: : Nis
Najbolji prijatelji: : Boka,Maki S.,Sara,Jumbi i Marko
Brat/sestra: : Nemam ni brata ni sestru ( hvala Bogu)
Datum upisa : 22.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 9:02 am

Uh...dok sam procitala zabolele su me oci...!!!
Iskreno jesi preterala i to mnogo ali ko prizna pola mu se prasta!!!
Ubuduce kad vam je dosadno radite ness drugo,a ne da unistavte forum...!!!
Ok,sto se mene tice posto si se iskreno pokajala,ja ti oprastam ali ako se ovo jos jednom ponovi...!!!
Nznm sta vise da kazem...!!!
Nazad na vrh Ići dole
i!riba_do_yaya!i
***a*d*m*i*n***
***a*d*m*i*n***
i!riba_do_yaya!i


Ženski
Broj poruka : 4792
Godina : 30
Lokacija : Net
Job/hobbies : Chat
Humor : :-)
Tvoje ime: : Sanja
Grad: : Sremska Mitrovica
Najbolji prijatelji: : Biljana B.
Brat/sestra: : Vesna, Bojan
Datum upisa : 19.02.2008

krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 9:34 am

ako se jos ponovi vasa IP adresa ide n GOOGLE!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Sponsored content





krvava mala Empty
PočaljiNaslov: Re: krvava mala   krvava mala I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
krvava mala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» swi koji mrze ribu do jaja !!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
My Teen forum :: Upoznajmo se......... :: Gosti foruma-
Skoči na: